| Sim5678 a întrebat:

Am o problema:
Imi place de o fata. In clasa a 5 m-am mutat in alta scoala si am cazut in clasa cu o fata. in urmatoarele zile am inceput sa o plac si de atunci tot asa a ramas. Sunt in clasa a 7 a. Uneori in timpul orei se intoarce cu fata la mine si se uita atent, iar eu cand o vad ma intorc in alta parte, nu stiu de ce poate de emotii.
Am fost in excursie in clasa a 6 a si am jucat fantanelele si am cazut noi 2 si m-a pupat pe buze de 10 ori fara sa se oftice.
In clasa a 5 a i-am spus ca o plac dar nu a reactionat pozitiv poate pentru ca eram nou in acea clasa.
Astazi am intrebat-o daca este intro relatie si a spus ca inca nu dar o sa fie cu altul.(nu are rost sa dau nume)

Intrebari:
1) Ma place?
2)Daca Da cum sa-i spun sau sa-i arat ca o plac si eu?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te place.

| swaggiebieber a răspuns:

Genius! Intreb-o!laughing

| DianaStefania140 a răspuns:

Eu cred ca de fapt tea placut, dar a vazut ca tu nu faci nimic si s-a resemnat. Daca v-ati sarutat de atatea ori si nu s-a ofticat inseamna ca si ei i-a placut. Ai cam intarziat, dar uitate des la ea in ore, si cand se intoarce la tine, nu intoarce capul privesteo in ochi. daca intoarce capul inseamna ca te place dar ii e rusine sa o spuna happy Daca te priveste de foarte multe ori ai puteai sa ii spui ca o iubesti. dar nu stiu ce personalitate are fata si daca isi poate ascunde sentimentele. sper sa te ajut big grin.

| Sim5678 explică:

Mersi mult