| Tay4fuN a întrebat:

Am cunoscut azi o fata de care mi-a placut dar nu o cunosc.Un prieten mi-a dat facebook-ul ei, am bagat-o la prieteni dar nu stiu ce sa vb, (in final sa ne conbinam).
Ce as putea sa vorbesc cu o fata despre care nu stiu nimic?

1 răspuns:
| Brendy2000 a răspuns:

Contacteaz-o tu primul,salut-o,da-i niste like-uri ceva acolo.
Da-i niste comentarii la poze.
Intreab-o cati ani are,intreab-o de copilaria sa,de experientele sale,chestii de scoala,iubirile ei, despre parintii ei ce fel de oameni sunt, daca ei ar fi de acord sa aiba fica lor un iubit, chestii de genu.
Te rog, funda?