| Stefan997 a întrebat:

Salut la toti...Ideea e urmatoare. Am 15 ani si sunt boboc in clasa a 9.. Am cunoscut o fata care ma place dar cu toate astea este deja cu cineva..si mie imi place de ea. dar nu stiu ce sa fac. are un prieten care nu sta cu ea prea des nu pre vorbesc, plus ca fata a aflat de la niste prieteni de-al baiatului ca el vrea sa o f**a, si ea nu vrea. dar cu toate astea nu se despart. ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| yourFanta a răspuns:

Tine legatura cu ea, incearca sa iesi din ''friendzone''da nu prea mult, stail la panda, si cand v-ai fi singura...a ta va filaughing

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prostut, prostut, dar doresti sa furi iubita altuia! Tu chiar crezi ca daca fata nu doreste sex cu actualul iubit, va dori cu tine?

| RammsteinHH a răspuns:

Zii la fata ca ce rost are sa stea cu baiatul acela...
Poate o ameninta cu ceva daca se desparte de el...
Vorbeste cu ea daca o placi si si ea te place...

| asdasdasdasdfg a răspuns:

Stai in banca ta pretenas.winking
asteapta sa fie singura si pe urma...

| MiTa96 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea mai mult fara sa afle prietenul ei poate poate...