| missfrumoasa a întrebat:

am fost in excursie cu o clasa mai mica si un baiat nu stiu daca ma place sau nu dar din uramatoarele propoziti sper ca iese ceva:
erau in autocar si vine langa mine pe scaun si ii spune date mai incolo iar el vine langa mine si aproape ma ia in brate
la petrecera da bani la fete dar am vb cu toate si doar mie mi-a dat
ma duc in camera si il gasesc umbland in geanta mea eu m-am aplecat sa le starng iar el se intoarce cu fata(intelegeti ce parte si ma atinge stiti voi unde)
am facut popas cad in iarba el peste mine normal nu din greseala.
si imi place de altu si aproape era sa cada pe fereastra atunci i-am dat un pumn in cap de suparata ce eram
si cand am coborat din autocar vb cu baiatul ala si eram gata sa ne sarutam ca se baga el.HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te place si nu vrea sa fii cu celalalt.
Si,indura cam multe,dupa parerea mea.
Daca nu-l vrei, lamureste-l ca iti place de altul si sa-ti dea pace.
Ar mai fi si varianta in care, doar a vrut sa se amuze si el in excursie si si-a pus ochii pe tine!
Vezi ce face in continuare si ia masuri!
Mult noroc!

| andru8700 a răspuns:

Daca nu il placi pe baiat vb cu el serios,spune-i sa nu se mai bage in viata ta si sa te lase sa faci exact ce vrei tu, spune-i ca este mai mic decat tine, si mai spune-i ca daca te place cu adevarat o sa te lase sa fi cu baiatul pe care il placi tu si sa nu se bage el.

| noi3 a răspuns:

Pune-ti prietenul sa-l bata pe intrus laughing.
intrusul e clar ca vrea doar sa impinga la vagoane cu tine.

| DaVà a răspuns:

@noi3 are dreptate. Vrea doar sa te fu*a deci pune-ti gagicu' sa-l bata. daca poate laughing

| Aℓida a răspuns:

Eu. la 9-10 ani ma jucam ''barbie dress up '' :-s
baga.ti mintile in cap, fetito :]