| Euajutorcer a întrebat:

Am fost weekend-ul acesta intr-o excursie cu clasa In prima seară am baut puțin mai mult si am ajuns in camera la fata de care imi place. Am inceput sa ne sarutam, ea m-a muscat de buza si de gat. Apoi o pauza la memorie iar cand m-am trezit eram langa ea in pat. In aceeasi zi fata de care imi place nu mai vrea sa vb cu mine. Ce să fac?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Este superata ca ai stat langa ea si nu i-ai facut nimic.Nu ai decat sa accepti supararea ei si sa vezi ce este de facut in continuare.

| LoveSleep a răspuns:

În sfârșit ai marcat și nici măcar n-ai văzut golul.

| ShaOfHatred a răspuns:

Eu zic sa-i faci un control sa nu te trezesti de Craciun cu un prunc-cadou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia lecitina, ajuta!

| Favorite a răspuns:

Incearca sa ii spui fetei de care iti place ca a fost un accident din cauza ca ai baut. Daca e dezghetata la minte ar pricepe.Eu asa as proceda cel putin happy