| Danysan a întrebat:

Sall -TPU-Am nevoie de parerea voastra.Nu e vb de mine. Varu meu a primit de la o fata urmatoru mesaj(asta pentru ca stiu eu ce vb ).Si nu stie ce sa creada -Credeti ca fata vrea sa fie cu el? Acesta e mesaju ei : Deci, stiu ca nu se incepe o propozitie cu deci, dar nu asta era ideea. ideea este ca faci lucrurile alea romantice la care eu visez de ceva ani buni de zile, sa am relatie de genul, si sa existe romantism. lucrurile pe care le faci tu, nu ma lasa indiferenta daca ai fi langa mine. stiu asta, - insa acum ca stiu toate astea, mi-e greu, na, pentru ca nu pot sa cred ca mai exista persoana romantice ca tine. pur si simplu de cand cu mesajul ala de pe chat sincer, e ciudat ca in 2 zile mi-ai intors stomacul pe dos. chiar nu stiu ce vreau si nu asta mi-e intentia dar nu stiu ce e cu mine,
dar am tinut sa iti spun asta, pentru ca esti un adevarat baiat cu care m-as mandri si as fi atat de fericita sa fiu impreuna, dar nu se poate asta, si nu stiu, adineauri cand enumerai toate lucrurile alea. of. Trebuie …. (Eu cred ca simte pentru el multe dar nu vrea sa recunoasca.Am pus intrebarea la mine pentru ca am multi prieteni si sper sa primesc multe raspunsuri.Macar sa stie ce are de facut. Multumesc.O seara Placuta.

14 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Dintre toate balmajelile agramaticale ambulante pe care le-am vazut pana acum, "pentr - u" le intrece pe toate.
vad ca mesajul fetei contine "pentr - u", ceea ce sa ma face sa cred ca tu l-ai scris (cine dreacu ar mai zice asa ceva?!?!), ce faci? te dai la var-tu?

| CoquineNoire a răspuns:

Si avand im vedere ca robotul corecteaza, chiar si pe mine m-a corectat cu privire la acel cuvant, cum se face ca tu il poti scrie asa, balmajind in halul ala?!?!?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

thumbs up

| Danysan explică (pentru anonim_4396):

Vecine vezi ca iti darm balconu. Bine ma tu in loc sa ma sustii ce pana mea faci laughing?

| Danysan explică (pentru CoquineNoire):

Mersii de sfat o sa il bucure tare mult ca l-ai ajutat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danysan):

De ce nu-l lasi pe "varul " tau sa se descurce singur, cand o fi la "tavaleala" si atunci te cheama?

| Cosmiinna a răspuns:

De ce esti asa plictisitor?sad

| Danysan explică (pentru Cosmiinna):

Oare.

| Cosmiinna a răspuns (pentru Danysan):

laughing:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, cred ca ei ii place de el, dar nu poate spune asta ca-i este frica sa nu sufere. Inima ei clar ii spune sa fie cu el si mintea ei se cam opune. Dar sunt sigur ca daca el ar face acum urmatorul pas, ei nu i-ar displacea sa fie cu el big grin Dimpotriva, s-ar simti foarte bine!

Cateodata fetele nu spun lucrurile pe fata si direct, asa cum ne place, ci ne dau indicii ca acum. Ce vrei sa stii mai mult decat ca, fata chiar ti-a scris ca vrea sa fie cu tine? big grin Crede-ma, e mai mult decat de ajuns ca semn ca te place si ca i-ar placea sa fie cu tine!

O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata are o problema medicala.Nu e de ras, incerca sa-si incalzeasca degetele.Alta explicatie n-am avand in vedere ca n-a zis absolut nimic.
Bine, puteai sa-ti dai seama si tu " pentru ca esti un adevarat baiat cu care m-as mandri si as fii atat de fericita sa fiu impreuna, dar nu se poate asta".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce "pentr--u" vedeţi mă voi? Sunt singura care nu-l vede?

Ah, şi pe mine m-a corectat roboţelul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fata e bolnava sad. Sigur varul tau are treaba mai buna de facut happy

| PROTOTYPE a răspuns:

Il place sigur