| roberta_3262 a întrebat:

Il iubesc pe un baiat. E super dragut insa nu stiu daca ii place de mine.Cateodata se vede ca ii place de o colega de amea iar cateodata de mine.De ex. eram la un meci de al lui iar eu i-am dat un kiss si el inapoi. A doua zi colegele mele invidioase (pentru ca si ele sunt indragostite de el) s-au dus la el si l-au intrebat daca chiar e adevarat. El a spus mirat: "-Eu!? Cum sa-i fac eu asa?! Niciodata!"... iar eu l-am auzit apoi mi s-a frant inima.Pe bune! Pentru ca il iubesc asa de mult insa nu stiu daca ii place de mine.De fiecare data cand ma uit la el incepe sa rada sau na sa zambeasca sau sa se uite lung pana imi schimb privirea...Il iubesc foarte mult. ce spuneti? Credeti ca ma place si el? Va rog raspundeti-mi! Multimesckiss

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Baiatul asta nu stie ca atunci cand te joci cu focul, te arzi.Eu cred ca vrea doar sa se joace cu tine si nici el nu stie ce simte exact. Din moment ce te-a sarutat inseamna ca simte o atractie pentru tine, dar pentru ca nu a recunoscut da dovada de imaturitate.Eu zic sa fii indiferenta un timp, daca te place cu adevarat iti vei da seama dupa comportamentul lui.

2 răspunsuri:
| roberta_3262 explică:

Sol cred ca ai dreptatewinking asa ca ti-am dat fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate is baiat, si sa stii ca baietii is foarte mincinosi cateodata, nu stiu daca as fi procedat la fel dar nici numi prea pasa, oricum stiu ceva foarte bunbig grinal dracu, minte despre asta, minte-l si tu cu ceva, orice si incearca-l sa il uiti! God bye!