| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU,am o intrebare mai ciudata,care e diferenta intre sex si la*a,adica stiu ca atunci cand te termini ai o senzatie placuta,dar cand faci sex la fiecare penetrare ai un fel de orgasm? Va rog explicati mi, eu sunt inca virgin deci nu stiu cum e, multumesc mult

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice barbat este apt sa intretina sex doar atunci cand penisul sau intra in starea de erectie si se mentine asa doar o perioada de timp si anume pana ejaculeaza si atinge acea stare de orgasm. Deci se produce exact acelasi proces si fenomen in ambele cazuri indiferent ca este vorba de masturbare sau de sex finalizat cu ejaculare. Probabil putin mai intens in cazul sexului. Sanatate!

| Username7388383839 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pai bun, dar care e mi exact senzatia sexului? Cand penetrezi ai tot un fel de placere?

| Emilian65 a răspuns:

Sexul îl faci cu fata/băiat, iar **** este procesul de autosatisfacere sexuala.