| 1alex235 a întrebat:

Am o problemasad! Am 13 ani si am un penis mult mai mic decat al prietenilor meicrying Cum il pot creste? Ps:Fara pastile sau chestii de genu

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pariez ca umblati cu ruletele in buzunar.Mai copii, voi nu aveti altceva mai bun de facut? Faci un dezastru din asta? Esti fenomenal.

| mgtow a răspuns (pentru darrio2007):

Lasa ca trece, iar pentru cel cu intrebarea colegii tai se lauda nu baga in seama ce zic. Nimeni nu are penis mai mare decat calul.

| AylinMon a răspuns:

Tu nu trebuie sa te compari cu altii, pentru ca tu esti TU, nu esti altii, si oricum nu ti-o poti schimba, orice ar fi.
Nu prea conteaza varsta, sa stii, altii o au mai mica, altii mai mare, altii mai groasa si unii mai subtire, altii sunt circumcisi, unii nu. Deci, tu esti tu, si gata, nu? Ps: nu il poti creste, doar cat creste el singurel.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Macar daca ar masura corect!
Ma intreb la ce-i foloseste un penis mare?
La varsta se foloseste doar pentru a face pipi, corect?

On topic! Voi mai nou dicutati despre marimea penisului!
Stii cine a fost Stefan cel Mare? Nu, nu a fost fotabalist! Si nici star de cinema!

greece12
| greece12 a răspuns:

Cum il poti creste?
Impreuna cu tine.Pana la 21 de ani, tot o sa creasca!
Dar pot sa-ti spun ca la 13 ani ar trebui sa te preocupe sa-ti imbogatesti mintea din capul de pe umeri,nu marimea din pantaloni.
Cu ea o sa ajungi departe, nu cu discutiile de cvartal despre dimensiunile falusului.
In plus, niciodata un mascul nu va spune adevarul despre dimensiunile personale, unui alt mascul, retine acest amanunt.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru greece12):

Total de acord.Mi se pare irelevant sa dezvalui dimensiunea penisului meu prietenilor mei.Mi se pare o tampenie. Pe cand ei se lauda ca fac si dreg, ca o au mare, ca sunt cei mai tari, ca o au groasa si din astea. laughing ii las in lumea lor.Ce poti sa le ceri...

@1alex235 chill.Ai doar 13 ani.Acum te dezvolti.Ai rabdare.Nu fi stresat.O plata stresata nu creste nu? happy Gandeste-te la asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si stati in cerc si vi le masurati? sau cum ai ajuns la concluzia ca al tau e mai mic?

va intalniti o data pe luna sa le masurati sau mai des?

| darrio2007 a răspuns:

De unde il masori? De la ombilic? Daca stii ce este ala.

greece12
| greece12 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Problema e ca un copil de 13 ani e preocupat de acest aspect.
Inteleg ca oricine isi face ganduri si are nelinisti("oare eu sunt in regula"), dar nu la varsta la care mintea lui absoarbe ca un burete!
N-am nimic impotriva intrebarilor si nelinistilor oricui, ma necajesc insa cand vad ca-i preocupa asemenea nimicuri!

| slenderica a răspuns:

Nu e deloc ciudat ca stii dimensiunea penisurilor prietenilor tai.