| Raimond3 a întrebat:

Imi este putin rusine sa vorbesc despre accest subiect.Am doar oleaca din penis iesit afara, dar daca vreau eu sa il scot, trebuie sa trag oleaca si nu ma doare sau chestii de genu, stiti cumva daca este vreo problema medicala?
Tin sa precizez ca am un penis destul de mare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este medicală, este de constituție. Dacă e mare, cu atât mai bine.

| doctorandus a răspuns:

Daca nu se decaloteaza cum trebuie mergi la medic.

| marevna13 a răspuns:

Se numeste fimoza si o vizita la urolog o sa o rezolve.

| Kinezu90 a răspuns:

Ar fi bine sa consulți un medic