| anonim_4396 a întrebat:

Salut! O sa sune ciudat dar am nevoie de mare ajutor, aproape toata vara inclusiv acum am simtit un discomdort in penis, nu este infectie urinara sau alte chestii de genu deoarece nu am nevoie sa ma duc des la baie, va rog ajutati-ma cu aceasta problema deoarece nu gasesc absolut nimic pe internet si nu o mai suport.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Asta e o problema mai serioasa care necesita un control mai amanuntit.
Du-te la medic si vei rezolva!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul urolog sa te consulte, degeaba cauti pe net, medicul va depista ce anume ai.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai avut cumva sex neprotejat?

| mihai69 a răspuns:

Taie-l!
Oricum nu ai dat destule detalii ca să putem ghici măcar aproximativ ce ai. Mergi la medic sau aplică punctul 1.

Răspuns utilizator avertizat
| sunmetal11 a răspuns:

Du-te la un dermato-venerolog!