| AlbertBreack15 a întrebat:

Sall TPU, am o problemacrying(
Deci. eu sunt din Bucuresti dar stau in Madrid si am 15 ani si sunt in a 9-a, de cateeva luni vorbesc cu o fata care sta in Petrosani, iar eu credeam ca are 14-15 ani.
La inceput am cunoscut-o pe facebook, dupa care vorbeam in fiecare zii. Acum 3 saptamani mi-a spus sa ne intalnim in Bucurest, si eu i-am spus ca voi veni in Romania vara viitoare, iar ea a fost de acord.
Acum o saptamana am inceput sa vorbeasc cu ea pe skype, si a spus ca ii place la mult de mine, am continuat sa vorbim cate 3-4 ore pe zi.
Astazi am aflat ca are 12 ani si este in clasa a 6-a, desi arata ca si o fata mai mare.
Chiar nu stiu ce sa fac, oare as putea ramane cu ea? Sincer chiar ma indragostisem, dar la 12 ani nu stiu ce sa zic...
Va rog ajutati-ma, sunt disperat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta ta nu prea iti dai seama ce este aia dragoste, ne poti da si noua un copy/paste din dialogurile voastre? eu zic sa ti legatura cu ea, sa dai dovada ca ai o buna educatie, sa nu folosesti vocabular vulgar si o sa ramaneti prieteni, de ce nu?

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

15 și 12? Ce-i așa mare diferență?

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ar fi bine sa o lasi sa mai creasca.
apoi nici tu nu ai o varsta wow, in final sunteti minori.iar daca tu stai in Madrid, crezi ca rezista relatia? pana vei face 18 ani vei mai schimba 3-4 fete, asa ca nu amagi fata daca tu crezi ca va fi o relatie pasagera..ai putea gasi scuza ca te-a mintit in legatura cu varsta si gata.iar tu mai poti astepta pana pe la 17 ani sa iti faci o iubita cu adevarat
O zi bunahappy

| LikeARollingStone a răspuns:

Cauta una de varsta ta! happy

| khwewljewew a răspuns:

laughing așa meriți

| Deyutza1039 a răspuns:

straight face Sunt doar 3 ani intre voi! Ce e mare lucru?

| Swal a răspuns (pentru Deyutza1039):

Sunt 3 ani, dar ei au varste de copii.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Swal):

Exact, dar in ziua de azi e ceva destul de normal.Am un prieten de 16 ani care are gagica de 12! Ce zici de asta? laughing

| Swal a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Stiu. La tara sunt cele mai frecvente. Era o fata de 13 ani care punea botul la vrajelile unuia de 29. Nu cred ca voia sa o aibe pentru alte chestii, doar de prezenta. I-am vazut odata in discoteca satului cum ii statea in brate ca ultima curva.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Swal):

Lasa ca asta e la oras, la tara nu mai zic...

| marianvranceanul1 a răspuns:

Nu cred ca ea este suficient de dezvoltata psihic pentru a incepe o relatie cu tine.

| Themostbeautifulgirl a răspuns:

Eu zic ca nu conteaza varsta ata timp cat va iubiti! Intalnitiva si spune-i problema! Oricum relatia nu o sa poate rezista mult timp din cauza ca sunteti departe!