| Kodi a întrebat:

Sall TPU, Am o problema foarte mare, cred ca sunt gay sad, am probleme cu fetele si imi place de un baiat. Deci, sunt gay? crying(

Răspuns Câştigător
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Poate te atrage ceva anume. Adică daca ai sub 14 ani e normal, esti mic inca. Stiu ca suna absurd dar trebuie sa stii exact ce simti deci. Ia o fata in brațe sau pup-o sa vezi daca simti atracție cumva. Daca simti, ai scăpat. Iar la baieti, poate unii is mai frumusei si asta te face sa te simti ciudat.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Avand in vedere ca folosesti " crying " In mod neironic as tinde sa zic ca da. laughing))

| Emma30555 a răspuns:

Fetele nu te atrag deloc?

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca pentru fete ai zero interes probabil esti gay. Daca iti plac si fetele si baietii esti bisexual. Cu timpul o sa iti dai seama exact.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Ori esti gay. Ori sunt multe urate in jurul tau. Dar stai calm. Nu e cine stie ce sa fii gay.

| Lawrrrr a răspuns:

Ce inseamna "problem cu fetele"? Eu sunt gay, poate te pot ajuta sa iti dai seamawinking

| Incredibil98407 a răspuns:

E bine sa fii diferit, nu? Toti suntem speciali in felul nostru. Gay e diferit, deci gay e bine. Poate ca altii au alta parere despre gay dar eu zic ca e ok. Eu mi-am dat seama pe la varsta de cam 11 ani ca sunt gay dar am tot 11 ani? si da, a fost foarte greu sa accept asta, incepusem sa ma intreb de nu sunt normal, de ce nu pot fi ca si ceilalti, dar vorbind cu altcineva la fel am realizat ca este foarte ok sa fii gay. E chiar frumos cred. In orice caz, ar trebui sa nu te consumi prea mult pe aceasta tema pentru ca e? Daca ai nevoie de consiliere? sunt aici?‍♂️.