| alicool a întrebat:

Sall la toti.Am o problema imi place de un baiat care e cu un an mai mare ca si mine si azi i-am zis ca ma place si l-am intrebat daca si el ma place si mi-a zis ca da, ca el asa le raspunde la toate fetele care il plac di apoi ii zic ma placi ca si pe o iubita? si el imi spune ca nu imi spune ca sa nu ma supar dar dupa mi-a zis ca ma place ca pe o prietena dar faza e ca eu stiam de fapt eram sigura ca sunt prima fata care il place dar ma rog treaba e ca eu il plac la nebunie si nu stiu sigur daca el ma place

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! cred ca este confuz! lasa-l un timp in pace si vezi daca reactioneaza in vreun fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa spun toti baietii, daca iti place de el fate indiferenta ei trebuie sa umble dupa tine...