| Robert_Zeep_1999 a întrebat:

Sall TPU, am o problema, imi place de o fata si nu stiu daca si ea ma place, hay sa va spun mai pe scurt. Am fost intro excursie de 4 zile,eu fiind mai timid nu vorbisem cu ea pana atunci,dar in excursie mi-am facut curaj si am vb cu ea (ca prieteni), in excursie a venit si un prieten de-al meu care era prieten bun cu ea, si dupa ceam vorbit cu ea 2 zile aproape mereu acel prieten a aflat ca o plac si i-a spus. Dup ei sau cuplat si ea nu mai vorbea cu mn...nu a mai vorbit 3 luni cu mine, neam ignorat dup am aflat ca s-au despartit si acum ei nu mai vorbesc....Brusc ea a inceput sa ma bage in seama sa vb:l acum nu mai stiu ce sa cred, ce sa fac poate se foloseste de mine ca sal face gelos nu stiu ce sa fac.Pls un sfat cv Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

E clar ca vrea sa se foloseasca de tine pentru a-l face gelos. Daca s-a cuplat cu el cand a aflat ca iti place de ea si nu a mai vorbit cu tine inseamna ca nu merita interesul tau.

4 răspunsuri:
| thathgirl a răspuns:

Cred ca trebuie sa o ignori si tu la fel cum a facut si ea, de abia atunci vezi ce intentii are happy

| George_Steff_1990 a răspuns:

Nu te mai lasa violat in toaletele publice.happy

| Robert_Zeep_1999 explică:

Ms pentru raspunsuri, daca mai vreti sa mai imi ziceti cv puteti trimite in continuare