| MusicGabyBoy a întrebat:

Am o problema,mai mereu! De fiecare data cand vorbesc cu fetele,ma rusinez! Sau daca o fata mi-ar propune sa fiu cu ea,nu stiu ce sa fac! Am mai avut o prietena dar s-a despartit de mine pentru ca nu prea stateam cu ea, din timiditate!
Spuneti-mi cum sa numai fiu timid sau daca o fata mi-ar cere prietenia ce sa fac ca sa nu-mi mai fie asa rusine cand sunt cu ea! Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Laaarryysaa a răspuns:

Poi daca vrei sa ai o prietena fa-ti curaj si spune-i ca vrei sa fii cu ea, si fa-ti curaj sa nu mai fii timid

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand o fata are sa-ti ceara prietenia ar trebui sa-ti crape obrazul de rusine pentru ca, asta inseamna ca tu nu ai fost capabil sa deschizi gura. Baiatul trebuie sa fie cel care curteaza o fata, nu invers. Daca nu esti capabil nu te bagi. Lasa pe altii care sunt capabili, tu te uiti, iei notite si te oftici. Numai asa vei fi si tu maine, capabil.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Mergi la un psiholog, nu e o rusine si este o "boala" des intalnita...stiu pe cineva la fel care a mers la psiholog si i-a dat tratament, niste pastile, sa vezi acum cum e baiatu, nu ii mai tace gura laughing

| Yeeahh a răspuns:

Cati ani ai?