| pavlE a întrebat:

Sall tpu...am o problema ..tocmai m-am despartit de iubita mea...si ma simt asa prost...ca si cum ca as ramane toata viata singur..am terminat relatia din cauza ei... dupa 4...de un an jumate numai in certuri stateam...dar nush...ma simt nasol....nush ce sa fac sa numai simt asta...

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Îți revii și îți ocupi timpul cu ceva ca să nu te mai gândești la asta. Așa, dacă stai să te gândești doar la asta, nu o să reușești să faci nimic bun.
Bine ai făcut că te-ai despărțit de ea, dacă era doar ceartă. Gândește-te că ți-ai făcut un bine deoarece te termina psihic certurile.

3 răspunsuri:
| pavlE explică:

Asta e viata...alti au o problema si mai mare decat mine...

| RAY a răspuns (pentru pavlE):

Imi place cum gandesti,uni au probleme mari dar nici ata nu-i mica ai stat destui anii cu ea,, nu ignora ganduriile spre ea, daca e sa plangi, plangi, daca e sa te descarci emotional descarcarte, invata ceva din asta, asta e cel mai important

| cretzu777 a răspuns:

Gaseste-ti o prietena cat mai repede si te vei simti minunat.Vei fi cel mai fericit baiat.