| anonim_4396 a întrebat:

am problema, am 18 ani si am facut dragoste cu prietena mea... ea avand 17 peste o saptamana face 18 si bineinteles nu e virgina dar cand faceam dragste am atins din greseala lichidul ala seminal (lubrifiant natural) dar m-am sters bine pe mana si apoi i-am introdus degetu in vagin... poate sa ramana insarcinata? Va rog sa ma ajutati, luati in seris intrebarea ca ci chiar am nevoie de un raspuns ca lumea. Funda

Răspuns Câştigător
| andreeaniculae a răspuns:

Salll sigur nu va ramane gravida stai linistita nu te speria dar de preferat sa nu mai faci asta! fundita?

| AresLusitani a răspuns (pentru andreeaniculae):

Iti dau funda da nu stiu de ce toata lumea crede ca sunt fatalaughing) oameni buni sunt baiat laughing si sigur nu e nici o problema asa-i?

9 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Nu nu ramane decat daca nu a mai fost si cu altul atentie la neatentie

| AresLusitani a răspuns (pentru MaiBineAnonimDecatCriticat):

Da intr-adevar a mai fost cu altu acum 2 sau 3 saptamani dar inainte de a ne ''juca'' cu 2 sau 3 zile am pus-o sa-si faca test de sarcina si a spus ca a iesit negativ... ca daca era insarcinata cu ala o puneam sa nasca copilu si sa compare adn ul ca il stiu pe fostul ei partener si bineinteles dupa aia ii dadeam foc la casalaughing, glumesc, insa e posibil ca dupa ce m-am ster bine pe deget (m-am sters si cu flegma sa fiu sigurrolling on the floor ) exista riscu sa mai fii ramas spermatozoizi pe deget? astept raspunsul

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns (pentru AresLusitani):

Poate s-au inecat de la flegma :p

| AresLusitani a răspuns (pentru MaiBineAnonimDecatCriticat):

Inteligent raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In contact cu aerul sperma se altereaza ca si parizerul ala ieftin, sa inteleg ca ai folosit si prezervativ sau cum ati facut sex?

| AresLusitani a răspuns (pentru anonim_4396):

A fost mai mult dragoste decat sex... dar in timp ce faceam asta mi-am atins lichidul ala seminal (lubrifiant natural) lichidu ala care iese fara sa-ti dai seama, l-am atins cu degetu si m-am sters bine pe deget si i-l-am introdus in vagin... e posibil sa ramana insarcinata?

| AresLusitani a răspuns (pentru anonim_4396):

Practic nu am avut contact sexual...

| anonim_4396 explică (pentru AresLusitani):

Nu ramane, fi fara grija