| Deeiutss a întrebat:

Am si eu o "dilema" si as vrea sa va stiu parerea.Imi place de un baiat de la scoala dar el e ocupat mereu si doar duminica are liber deci doar atunci pot sa-l vad sau in pauze.Si sunt sigura ca si lui ii place de mine. Ce credeti:sa ii zic si sa ma pun cu el sau sa astept pana duminica viitoare ca sal mai cunosc si il intreb dupa aceea?

Răspuns Câştigător
| VictorSebastian a răspuns:

Trebuie sal cunosti maibn... poate nu sti cu cine ai de a face
!

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Mai intai vorbeste cu el, nici nu-l cunosti dar deja iti faci planuri sa fiti impreuna.

| KaTtY a răspuns:

Asteapta sa-l cunosti mai bine