| mariaxmaria a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o intrebare de unde iti dai sema cand un baiat te place?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| NickuAndrey a răspuns:

Pai depinde ce gen de baiat este daca este mai ''curajos'' iti poate spune direct in fata dar mai rar gasesti asa ceva pai in primul rand iti poti da seama daca ii pasa de tine daca intreaba de tine cand patesti ceva etc. daca iti cere numarul de telefon, id-ul, facebook etc. si dupa limbajul pe care il foloseste cu tine fata de cel pe care il foloseste cu alte persoane.Credema ca sunt baiat si iti zic din expwinking (Funda?)