| gredmaster a întrebat:

am si eu o intrebare care este diferenta dintre sex si dragoste?

Răspuns Câştigător
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Buna,
pai la sex esxte numai placere iar la dragoste este ceva senzual, special at cand aveti sentimente puterince fata unul de altu.
numai bine

10 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

O mica mare diferenta. Analizeaza.

Răspuns utilizator avertizat
| Barblaster a răspuns:

Dragostea e unitatea de masura a sexuluii.Cu cat e mai mare cu atat faci mai bine.Lumea care spune ''am facut dragoste'' spun dragoste ca termen cenzurat. Dragostea insa are mai multe feluri, nu numai cele de gradul acesta.De exemplu dragostea pentru o persoana iubita e cand ti la ia si cand ai da la schimb ceva pentru ia.I-ar sexul este adaptarea nevoilor hormonale.

| AlleyChann a răspuns:

Cam aceeasi care este intre mata si tactu. Intrebarea aceasta a mai fost pusa de minim 200 de ori.

| Anonim3007 a răspuns:

Pe 1 : sex este acel lucru care il faci cu o persoana doar 1 noapte si 2-a zi nu o mai intalnesti ( curva) si o platesti pentru aceea noapte
2: dragostea este cu persoana iubita adica iubita ta cand simti o atractie pentru aceea pesoana adica persoana din viata ta

| DeniAli14 a răspuns:

Sexu il faci doar asa in schimb cand faci dragoste e un sentiment de atractie. si mai e ceva... poti sa faci sex in grup dar dragostea e doar intre doua persoane :*

| Sexcrocu a răspuns:

Ce mai conteaza? oricum nu o sa faci nici una din ele in urmatorii 20 de ani

| Yuliadlke a răspuns:

Sexul este sa il faci,asa o data de placere, asa mai salbatik,,,iar dragostea, este can`iubesti pe cineva, can o faci din iubire laughing

| Palpatine a răspuns:

Dragostea si sexul este acelasi lucru.
Ori ca zici sex sau dragostea e acelasi lucru

| ingeras_5038 a răspuns:

Sexul este făcut doar.ca să te afli în treabă este ceva.mai.vulgar pe când. dragostea. este ceva ce simţi o faci pentru că simţi.pentru că cele 2 personane se iubesc. fundă?big grinbig grin