| anonimguy3 a întrebat:

Sall TPU! Am si eu o intrebare putin hilara pentru fete.laughing
Voi cand va excitati cum va excitati adica noi baietii ne excitam prin a ni se scula penisul dar voi cum va excitati ce-l mai bun raspuns primeste funda si argumentati.
PS: eu am doar 12 ani de-asta nu stiulaughing)

Răspuns Câştigător
| Alfonso a răspuns:

Frate crede-ma, nu o zic cu rautate! Nu merita sa iti bati capul cu lucrurile astea de la varsta asta! Nici eu nu prea stiu raspunsul la intrebarea asta si am 16 laughing! O sa ajungi sa te plictisesti sa te gandesti la lucruri din astea!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cuppycake001 a răspuns:

Noi fetele atunci cand ne excitam ne "udam" acolo jos big grin!

| h3r a răspuns:

E aceeași, dar la voi este vizibil și la noi nu. Cel puțin nu fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce intrebare rolling on the floor
Ce te preocupa la 12 ani pe tine!
Ai si tu ceva sa ti se scoale, interesant!
La 12 ani mergi la scoala copile, lasa curiozitatiile astea, mai de crescur pentru a afla asta, acum copilareste.
Te pup!

| anonimguy3 explică (pentru anonim_4396):

OFF doamne trebuie sa scriu acolo nu vreau raspunsuri de genul "..." *** daca vrei sa stii cred asi satisfice multe fete cu ce am eu, si daca vrei sa stii eu si cu inca 2 sau 3 prieteni de ai mei le avem cam prea mari pentru varsta noastra daca puteam pune poze as fii pus. X-( laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine zis!

| WarriorInReserve a răspuns:

Şi la tine fenomenul de excitare înseamnă doar scularea penisului?
Mai creşti.

| ImSoCrazyy a răspuns:

rolling on the floor)))))