| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: sunt baiat am 14 ani si imi place sa port chiloti de fata adica ma exita si ma simt confortabil, nu imi plac baieti
Credeti ca in viitor pot fi gay?

Răspuns Câştigător
| Anonim9114562123 a răspuns:

Nu frate, pentru faptul ca nu Îți sunt comozi chiloții de barbat nu înseamnă ca în viitor o sa te atragă bărbații, și nici ca devii travestit. Dacă ție așa Îți este mai bine pentru testicule, foarte bine!

1 răspuns:
| Dan2009 a răspuns:

Nu o sa fi gay daca nu te atrag barbatii, eu port tanga de barbati, sunt foarte comozi gasesti de cumparat pe net, sunt creati special pentru barbati si foarte comozi ca si cei de femei, la inceput si eu am purtat tanga de femei.