| paunvalentin a întrebat:

am si eu o mare problema: nu am nici un talent sa vorbesc cu fetele si nu stiu ce sa ma fac cand ma duc la o fata pe care o plac ma blochez ii zic 2 cuvinte si apoi... nu ii mai zic nimic ce ma fac?

Răspuns Câştigător
| andreeaemilia a răspuns:

Nu ai incredere in tine asa e problema. Pentru inceput trebuie sa gasesti modalitati prin care sa devii mai increzator in fortele proprii apoi integreaza in grupul tau de prieteni si fete cu care sa porti discutii amicale si cu care sa poti vorbi lucruri normale, imprieteneste-te cu ele si astfel o sa stii cam ce e in mintea unei fete si cum sa te comporti in preajma lor, fara sa depui eforturi. Chiar si cu o fata pe care o placi trebuie sa te imprietenesti mai intai, dupa aceea e mai usor happy

1 răspuns:
| VLV a răspuns:

Pai nu e nevoie de talent ..ca nu desenezi vorbele. e vorba de increderea ta in tine. exerseaza in oglida ..cu sora. cu fratele. in esenta e nevoie sa ai incredere in tine si in vorbele tale