| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa vorbesc cu o fata care o plac? Vorbesc putin si dupa ma blochez si nu stiu ce sa mai zic. Ceva pareri?
Dau funda

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părerea mea este că te-ai îndrăgostit!
Pa, pa.

| methodmen a răspuns:

Ca sa nu te mai blochezi, exerseaza, incearca sa porti conversatii cu persoane necunoscute pentru a scapa de inhibitii..Astept funda
PS I-ti garantez ca functioneaza dupa ce ai facut acest exercitiu; FUNDA

| littlepanda a răspuns:

Incercati sa faceti cunostinta, fa in fel ca ea sa se intereseze la ceea ce zici. Intereseazate la ce fel de muzica ii place, ce fel de filme, etc. Dupa daca va intelegeti bine invit-o la un suc sau la un film.winking

| gabialex33 a răspuns (pentru littlepanda):

Si daca cunosc aceste lucruri deja? adica e cam ciudat sa intreb ce muzica iti place? eu stiind asta deja.

| littlepanda a răspuns (pentru gabialex33):

Ea stie ca stii aceste lucruri? Ea stie ca iti place de ea? Va intelegeti bine?