| BlackPearl a întrebat:

Hei!big grin As vrea sa fac un site si nu stiu ce tema sa aleg.ma puteti ajuta? Cea mai draguta primeste fundita:*

Răspuns Câştigător
| Daniel TM a răspuns:

Pai poti sa creezi o retea sociala (site) in care sa-ti inviti toti colegii/fostii colegi/prietenii si sa discutati orice amintiri, intamplari, care pe unde mai va invartiti sau cu ce va mai ocupati.
Daca vrei poti sa folosesti domeniul gratis ning.com.

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Ia aplicatioa showkit sau intra pe jimworld.com

| Crystal1807 a răspuns:

Pai cred ca at trrebui sa scrii despre legende

| Albert9812 a răspuns:

Ai putea scrie despre vedete...sau despre ce iti place tie sa faci...scrii ce iti vine tie in cap in momentul ala sunt multe lucruri despre care ai putea sa scrii big grin