| dydy1974 a întrebat:

As vrea sa ma saput french cu prietenul meu, am mai incercat si pana acum, dar nu foarte mult fiind la primele intalniri.El are un mod ciudat de a saruta, imi baga limba in gura si nu stiu ce sa fac mai departe, ma blochez. Help puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| Dlkee a răspuns:

O misti, adica iti bagi limba in gura lui si cum o misca el o misti si tu. Adica o dai ba in stanga ba in dreapta. si v-ati sarutat "french"! Incearca cu podul palmei! Misca-ti limba si capul si dupa incearca cu iubi tau. Succes:*

7 răspunsuri:
| Ioana22B a răspuns:

Atinge cu limba ta limba lui, iar cand va veti juca unul cu limba celuilalt ineamna ca v-ati sarutat french.

| neutrino a răspuns:

Asa a auzit si baiatul tau ca se saruta si habar nu are cum sa se comporte cu o fata in aceasta situatie. Fa bine si nu accepta toate experientele lui. Invatati sa va sarutati normal si dupa aceea, daca acest sarut nu va satisface, de comun acord puteti incerca si altceva.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna. Nu cred ca merge asa.
Trebuie sa ii spui faptul ca tu nu stii sa saruti, si sa te invete!
Degeaba iti zicem noi (baga si tu limba sa se atinga de varful limbii lui, si faceti miscari etc), daca tu vei face totul mecanic. Te vei gandii, la ce urmeaza si nu vei simti cum e de fapt sa te saruti!

| Dlkee a răspuns:

Bagai-o si tu lui laughing))

| dydy1974 explică (pentru Dlkee):

Pai si ce fac?

| Dlkee a răspuns (pentru dydy1974):

O misti, adica iti bagi limba in gura lui si cum o misca el o misti si tu. Adica o dai ba in stanga ba in dreapta. si v-ati sarutat "french"! Incearca cu podul palmei! Misca-ti limba si capul si dupa incearca cu iubi tau. Succes:*

| bernik a răspuns:

Trebuie sa ii spui faptul ca tu nu stii sa saruti, si sa te invete! eu nu am facut asta si mi-a fost greu pana m.am prins de smecherie