| anonim_4396 a întrebat:

Bunaabig grin am fost cu mai muulti baieti dar. cum sa va spun ei sunt mai experimentati. si la noi in scoala este o "moda " de a te saruta french! eu nu am incercat niciodata! si iubitul meu vrea! dar nu stiu ce sa fac. plss help! fundita

2 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Zici ca daca te saruta frantuzeste iti pierzi virginitatea laughing. Ce e asa rau in a saruta frantuzeste nu stiu. E doar un simplu sarut, doar o categorie din tipurile de sarut.
Ei sunt mai experimentati? La sarut zici tu? Pai ia cauta to pe Google si spune-mi si mie vezi undeva recorduri ale celor mai experimentati oameni ce saruta? Nu exista experti in sarutat ci doar experti in a-l face placut.
Prin sarut nu se transmite nicio boala sexuala, asa ca nu va fi sfarsitul lumi daca il saruti, sau te lasi sarutata de expertul sarutului.