| baiatulbaiatbaietel a întrebat:

Asa
Prima chestie care vreau sa o spun este ca nu inventez absolut nimic
Ca nu am chef sa-mi pierd timpul pe TPU...
Poate as putea sa stau sa ma joc
Asa
Am 13
Si am o iubita de 2 luni
Ea e ff frumoasa si e sexy
Are 15 ani...
Asa
De fiecare data când ies cu ea
Si am ieșit de vreo 10 ori cu ea ma săruta si ma mangaie si ma pupa incontounuu
Si când spun ca ma saruta ma săruta french
Ne dam limbilaughing)))
Asa
De fiecare data când ma săruta simt ca ejaculezlaughing
Si chiar astaj este
Când ajung acasă mereu ma vad spermatlaughing
Mereu când ma săruta imi iese asa un stroplaughing
E normal?
Si am uitat sa menționez ca ma masturbez fregvent
Cam de 3 ori pe săptămână
Ajutor si vreau sfaturilaughing
Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| HereToHelp123 a răspuns:

Gogule,ce face viatalaughing E normal happy Te exciti si e normal sa "ejaculezi".Nu e chiar ejaculare laughing A ejacula e ceva mai complex, in fine. Nu era normal daca nu ti se intampla asta laughing Asta inseamna ca e ok relatia, va merge bine si, fiind si sexy, te excita si mai tare.Bravo!winking

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e normal. esti un copil cu preocupari de adult. Sigur ca nu faci fata si te scapi pe tine. Nu vad de ce ai minti, nu e nimic de lauda, ci doar te faci de ras ca u ai minte sa te ocupi cu chestii potrivite pentru varsta ta. Esti ca o fetita de 3 ani care se da cu rujul mamei: se mozoleste si lumea rade de ea...

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este nimic anormal in a ejacula la o asemenea excitare fizica si vizuala. Continua si s-ar putea ca pe parcurs sa mai scada intensitatea excitarii. De asemenea nici masturbarea nu este daunatoare deci poti continua insa cu moderatie. Mult succes cu iubita ta.

| ywar a răspuns:

Ai 13 ani? Cred ca tu nu ai nic par la.uta si vrei sa mai si dai pe dinafara. Hai, lasa-ne cu prostiile si du-te si fa-ti o manuela in cada cu dusul sa nu te vada lumea.
De la 13 ani va incoltesc ganduri de copulare si voi nu stiti nimic despre viata. Invata mai bine carte. Fii mai bun in ceea ce faci si pe urma vedem.

| SuntFataInPlm a răspuns:

Ai 13 ani? Ori sunt eu chioara, ori ai gresit numarul rolling on the floor) Ce sa vada aia la tine? rolling on the floor Nici n-ai cu ce s-o...rolling on the floor Hai mars si fa un nani

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Ce te faci daca isi arata elefantul trompa? S-ar putea sa ai un soc laughing