| Neymar_Nicu_1999 a întrebat:

Deci eu am 13 ani, și atunci când ma masturbez in loc sa ejaculez urinez. Decât o data am ejaculat decât un strop. Sper sa nu fie ejaculare retrograda. Dau funda cine îmi poate da un sfat cu experiența.

Răspuns Câştigător
| Suki08 a răspuns:

Ai 13 ani, nu stiu la ce te astepti la varsta asta, probabil inca nu s-a format sperma necesara ca sa ejaculezi

| PetruZMihai a răspuns (pentru Suki08):

Am colegi in clasă care eu sperma de la 11ani

| AleeezSilviu a răspuns (pentru PetruZMihai):

Depinde cat de mult te dezvolti eu am sperma de la 11 ani si fratemiu a inceput sa ii curga putin la 13 ani!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se intampla asta pentru ca esti mult prea mic sa ejaculezi sperma si ejaculezi urina.
Asa ceva nu este nromal la varsta ta. sperma are nevoeid e 10 zile sa se formeze, iar tu masturbandu-te des, nu ai ce sa elimini, dar iti poti provoca lesin sau chiar moarte din atata masturbare obsesiva.

| Neymar_Nicu_1999 explică (pentru Violleta2022):

OK mersi o sa țin cont

| Emilian65 a răspuns:

La 13 ani, corpul tău nu este complet dezvoltat pentru a ejaculat. Mai așteaptă sa mai crești pentru a te dezvolta și sa fii apt pentru ejaculat.

| Walker1111 a răspuns:

Buna, stiu prin ce treci si mie mi s-a intamplat doar ca eu aveam 10 ani
nu e nici o problema cu tine
Prima data iti iese doar un strop de sperma iar urmatoarele cateva dati o sa urinezi dar crede-ma ca o sa revina totul la normal in scurt timp

| Neymar_Nicu_1999 explică (pentru Walker1111):

Da dar mie mi se întâmpla mereu

| baiatulcurios a răspuns:

Salut. Dă-mi într-un mesaj privat nr tău de whatsapp sau numele de pe Facebook sau ceva ca să vorbim, poate te pot ajuta cumva