| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa-i spun unei fete pe care o plac pentru a ma considera amuzant si sa vorbeasca cu mine mai des?

6 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Pai ar trebui sa ii spui bancuri.

| Keith a răspuns:

Bancuri,dar este bine sa fii cat mai natural adica sa nu pari un clovn cand i le spui, si daca vrei sa vorbeasca cu tine mai des etaleaza-ti farmecul.

| Nelamuritul a răspuns:

Glume,bancuri,chesti amuzante, bagate si tu mai mult in vorba cu ea, bate cat mai multe apropouri si pana la urma intreab-o daca ii place de tine da nu uita sa ii zici u primul ca iti place de eabig grin.

| LikeGreen a răspuns:

Pe bune? toti imi spuneti acelasi raspuns? altceva in afara de "Glume"!

| EdyJm3k3ru a răspuns:

Glume

| Adeluuuu a răspuns:

Glume ce sa ii spui, bancuri... povesti amuzante din viata ta.