| dErEkk a întrebat:

Cum ar trebui sa-i spun unei fete ca o plac?

Răspuns Câştigător
| AnduZy a răspuns:

Iao usurel. spune-i ca e draguta si simpatica apoi te uiti in ochii ei si ii spui ca o placi.Pentru asta trebuie sa fi mai curajoshappy fi tare! fundita?big grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Invit-o în oraș și într-un cadru mai intim fă-i mărturisirea, că doar vrei să o impresionezi!
Succes.
Pa, pa.

| EuCuTine a răspuns:

Imi place de tine. Daca intreab dc ii spui ca o consideri inteligenta si deosebita nu ii spune ca este frumoasa.

| denysa a răspuns:

Pai daca esti rusinos... ii dau un mesaj sau p mess ii scrii ceva in genu "sti. am stat si m`am gandit la noi doi si am ajuns la concluzia ca eu chiar te plac cu adevarat sper ca sentimentul sa fie reciproc" sau daca nu esti chiar asa rusinos o poti saruta direct si fata/baiatul isi va da ca tu simti ceva pentru el/ea happy funda?:X