| Viorel_Poczo_1995 a întrebat:

Ce ar trebui sa-i spun unei fete daca imi plac de ea?

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ca iti place de ea.

| Xenya a răspuns:

Ca iti place de ea si daca esti ceva mai mare poti sa incerci sa ai o relatie cu ea! happy Multa bafta!

| val31989 a răspuns:

Sa ii spui direct ce simti.

| Ady994 a răspuns:

Sa ii spui ce simti... pur si simplu. N-ai nimic de pierdut.

| Andreeeead a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui tot ce simti pentru ea happy pentru ca daca nu o vei face s-ar putea s-o pierzi, sau ei sa inceapa sa ii placa de altcineva si nu cred ca ti-ar conveni sa o vezi cu altul. si in plus, daca ii vei spune nu ai nimic de pierdut big grin