| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa-i spun unei fete ca o plac?

2 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,In cel mai simplu mod, daca esti sigur ca si ea te place si nu este indiferenta fata de tine, te apropii de ealaughing dar nu ii spui din prima"mie imi place de tine"..incerci sa pornesti o comversatie timp de cateva minute dupa care ii spui, cuvintele ti le vei gasi tu pe moment.Nu astepta sa faca ea primul pas, fiindca daca intr-adevar ii place de tine dar vede ca tu nu reactionezi in niciun fel, va alege sa renunte la ideea de a fi impreuna cu tine.Bye bye!

| elenusa12 a răspuns:

Intai poti sa ii faci complimente, sa vorbesti cu ea, vezi poate te place si ea. daca te place si ea poti sa o inviti in parc cu tine si ii spui acolo.