| anonim_4396 a întrebat:

ce gest sa fac unei fete sa ii arat ca o plac foarte mult!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu prin gesturi cuceresti o fata. Ii spui direct ceea ce simti fata de ea, care iti sunt sentimentele. Gesturile pot fi interpretate, cuvintele exprima exact ce doresti sa-i transmiti.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii spui. Va fi putin greu avand in vedere ca nu stii ce simte si ea dar nu ai nimic de pierdut.
Daca ii arati asta prin gesturi va crede ca esti un disperat si nu ii vei prezenta interes. Si nici macar nu stii daca le va interpreta in sensul bun.
Cel mai bine e sa te duci la ea sa ii spui exact ce simti si de acolo, e alegerea ei.
Nu trebuie sa fii indiferent dar nici prea interesat, poarta-te natural.

Răspuns utilizator avertizat
| emmaemilia a răspuns:

Poate te ajuta articolele astea:venus.org.ro/index.php/ro/cuplu/24-pentru-el/251-10-moduri-in-care-sa-ii-arati-ca-o-iubesti-i

www.fiibarbat.ro/cand-si-cum-ii-spui-unei-femei-ca-o-placi/

artaseductiei.ro/ce-sa-i-spun-ca-sa-ma-placa/

www.cabral.ro/total-tembel/cum-sa-i-arati-c-o-iubesti

https://dreamerbsbfan.wordpress.com/......te-iubesc/

| Raulinio a răspuns:

Buna prietene, in seara asta la 12 noaptea dupa cum sti trecem in noul an, daca asta nu ar fi cel mai bun moment sa o suni si sa-i zici tot ce simti pentru ea nu stiu care ar fi.
La multi ani prietenewinking

| crys12 a răspuns:

Buna happy Pai eu cred ca ar trebui sa-i spui sincer, din inima ca o placi. Si cred ca ar trebui sa nu fii incordat, sa-i spui lejer in fata si vei vedea ce reactia are. Fiindca tu nu stii daca si ea este atrasa de tine. Daca te place este cu atat mai bine. Si daca vrei sa-i si demonstrezi prin fapte. poti s-o imbratisezi, s-o saruti pe frunte, s-o strangi de mana si daca iti va raspunde.o poti saruta happy Stii doar prin cateva mangaieri si sarutari iti dai seama... daca si ea ar dori o relatie cu tine. Atat am avut de zis, sper sa iei ceva in considerare de aici, multa bafta si anul care vine sa-ti aduca numai sanatate, fericire si iubire happy!