| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima voastra experienta sexuala? si cum v-ati simtit cand erati dezbracati "face ti face"? Doar de curiozitate. Celei mai frumoase povesti si celui mai frumos raspuns dau funda!

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Decat sa citesti povestile altora mai bine traiesteti tu povestea ta

| anonimus43 a răspuns:

Pe baiat il cunosteam de 6 ani si de atunci il iubeam. iubire de copil pura si inocenta. aveam 16 ani si 4 luni si 6 zile de cand eram impreuna cu el dar stiam ca el trebuie sa fie primul si ultimul. Eu virgina, el cu 10 ani mai mare,imagineaza-ti. Eu fiind fooarte rusinoasa nu stiam ce sa faclaughing ma gandeam doaaaaaaaaaamne o sa imi vada sanii si tot... dar am ajuns langa el si a inceput sa dispara tot,saruturi,preludiu(cu tot ce include acest preludiu), nu a fost cine stie ce romantic,nu am avut nici o relatie de multi ani cum spun unele fete ca trebuie sa ai,nici lumanarele si muzica in surdina,nici nimic de genul asta,si am supravietuit cu toate ca sunt o romantica incurabila. Si sincera sa fiu nici nu m-a durut prea tare,a fost suportabil,si crede-ma tot ce conteaza e sa fie persoana potrivita, nu iti trebuie nici cel mai romantic loc, nici muzica sau relatie lunga. Iubirea o simti oriunde, oricand atata timp cat e acea eprsoana speciala, si apropo inca sunt impreuna cu baiatul avem un an si ceva de relatie si totul merge genial. Vezi?! Nu e asa cum spun toate pustoaicele ca toti baietii sunt la fel, al meu e special si aveam 6 zile gandeste-te el nu ma iubea. Si totusi nu m-a lasat. Multa bafta si poate ne-o povestesti si tu pe a ta. O zi buna sa ai!

| Gαηαmα a răspuns (pentru anonimus43):

Wow thinking Sa fiti fericiti in continauare! big grin