| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima voastra experienta sexuala?(Cel mai frumos povestita primeste funda)

6 răspunsuri:
| djmk1988 a răspuns:

La mine a fost foarte frumos, aveam aproape varsta oportuna si pregatirea morala de a face asa ceva, o iubeam enorm pe fata si ea la fel, insa partea frumoasa nu a fost placerea actului sexual, dimpotriva, emotiile strabatute de corpurile noastre, fiind foarte apropiati fizic pentru prima oara, atmosfera romantica si dragostea reciproca au creat un sentiment de nedescris, care din pacate nu s-a repetat. Daca studiezi si pregatesti momentul, este ceva ce iti va lasa o amintire foarte placuta, la fel ca si primul sarut.

| CosminMCy a răspuns:

Si de ce s-ar spune asa ceva aici?!
Ce fel de personalitate, sa poti avea?
Acestea sunt chestii intime, ce tin de fiecare in parte.

| Licuriiciu a răspuns (pentru CosminMCy):

Cei care nu vor sa isi impartaseasca experientele sa nu o faca, nu'i nimeni obligat

| brm a răspuns:

A fost un fapt negindit, condus de alkool. Ceea ce ma bukura era ca stiam sigur ca baiatul cu care facusem dragoste ma placea. Dupa o luna m-am indragostit si eu.Ginditi-va cand si cu cine incepeti.

| Licuriiciu a răspuns (pentru brm):

Si nu regreti?

| brm a răspuns (pentru Licuriiciu):

La momentul cela nu regretam.Acum,insa daca as putea da timpul inapoi as okoli aceasta intimplare.