| FizZAleX a întrebat:

Sall TPU, De cateva zile vad o fata frumoasa in autobuz si nu prea stiu cum sa ma combin cu ea... Nu prea am experienta in fete pe care nu le cunosc. Daca o cunosteam era altceva. Ce as putea face macar sa intru in vorba cu ea sa mi dea Fb ceva. ma gandeam ca atunci cand stau jos sa ii ofer locul meu in autobuz, si dupa sa o intreb la ce liceu invata etc...

Dati-mi si voi cateva idei. Chiar nu am experienta in fete cu, care nu am vorbit cu ele niciodata.

Sper ca am postat intrebarea unde trebuia.

3 răspunsuri:
| Iris1997 a răspuns:

Incearca sa faci rost de numele ei, iar cu ajutorul fb-lui poti avansa.

| FizZAleX explică (pentru Iris1997):

Asta stiu si eu, dar cum... ca nu e atat de usor pe cat pare... o idee de cum as putea intra cu ea in vb

| Iris1997 a răspuns (pentru FizZAleX):

Oferai locul tau in autobuz si intra in conversatie cu ea, sau poate cunosti pe cineva care o cunoaste si iti va da niste detalii...