| gfsadsdfas a întrebat:

Sall TPU,de ce cand sarut o fata si o starng la brat mi se scoala penisul,si nu stiu cum sa zic da panca imi ese cv lichid ce poate sa fie, ajutor, funda

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti absolut normal si functionezi fiziologic,poti fi fericit.
Te exciti,ceea ce e normal, si secreti lichid preejaculator, ceea ce e iarasi normal.
Obisnuieste-te, dureaza toata viata.
Daca nu ti se intamplau lucrurile astea, ai fi avut nevoie de ajutor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, pui intrebarea de parcă nu ai stii, sigur e pusă la misto.

| ÎngerCretin a răspuns:

Felicitari! va trebui sa dai la manivela.

| senstein a răspuns:

Stiu cum e dar nu stiu de ce...

eu patesc de astea cand imbratisez, pup pe obraz etc. femei mature... simt ca-mi explodeaza bereta.

| Fatshionable93 a răspuns (pentru senstein):

Ai o atractie la femei mature, ce este in neregula?

| neutrino a răspuns:

Este reactia de la limba romana.

| Madayna a răspuns:

Ai erectie pentru ca iti place fata si te exciti.

| gfsadsdfas explică (pentru Madayna):

Va multumesc pentru raspuns

| TreiSurori a răspuns:

Pun pariu ca ai sub 14 ani.
Te exciti, aia e.