| koopman a întrebat:

Sall TPU, Va rog sa nu radeti de intrebarea mea.
Astazi m-am masturbat, dupa ce am terminat m-am dus la toaleta sa fac treaba mica.Am venit m-am pus pe scaun la calculator, si mi sa sculat penisul. M-am uitat la el si avea pe el un lichid alb asemanator su sperma
Ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Atunci ce ai vazut era sperma care nu ai ejaculat-o happy

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Neboonoolelove struck daca vrei iti potolesc eu prietenul, sunt expertalove strucklove strucklove struck

| BaiatulAnonim a răspuns:

Probabil a mai rasmas in testicule putina sperma ceva mai diluata (mai mult lichid seminal) si tu fiind inca excitat a mai continuat erectia inca un pic. happy

| koopman explică:

Pei nu am ejaculat cand m-am masturbat

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru koopman):

Atunci ce ai vazut era sperma care nu ai ejaculat-o happy