| Smake a întrebat:

De unde sa incep, am o prietena, care vara trecuta a fost cu cel mai bun prieten al meu si prin toamna s au desp. Ea sta la bucuresti dar vine in week end uri si in vacante. Si de atunci ea il iubeste foarte mult.

Si de curand, el s a pus cu ea la misto.si drqu. mi e mila d ealaughing. Ea tot vne la mine si mi zke s o ajut sa l uite. Voi ce parere aveti? A incercat sa se puna cu altii, n a mers, a incercat sa nu l vada vreo 8 loni, n a merssad.

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Biata fata,e indragostita rau de tot...
A incercat sa-l faca gelos?
Sa incerce si asta,desi,daca el n-o vrea,n-o vrea si gata.
Sfaturi sa-l uite,chiar nu am, se va chinui groaznic ca sa-l uite, poate e si prima ei dragoste...greu.