| NicollNikkyKv a întrebat:

Buna TPU.
deci sa incep cu inceputul.un prieten de-al meu mi-a cerut un sfat,, el sa desp de fata pe care o iubeste si acum vr sa o uite si nu poate si ma intrebare pe mine cu ar putea si i-am zis ca, daca iubeste o pers atat de mult nu o poate uita asa de usor si a zis ca el a inceput sa puna sulflet si sa desp din cauza lui si at i-am zis ca is repare greseala si a zis ca nu stiu cum. mi-a mai zis cael degeaba ii zice ca o iubeste ca ei nu-i pasa si dupa poate crede ca ii dispertat..si nu stie ce sa mai faca eu i-am zis sa vb cu ea dar el a zis ca nu ii pasa.

AS VREA SA IL AJUT. NUSH, voi ce credeti ca trebuie sa faca? niste sfaturi va rog mult. chiar imi doresc sa fie din nou imp cu ea pentru ca se vede ca o iubeste...
Funda si vot la toti!

4 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Singura solutie simpla pe care o vad eu este sa vorbeasca direct cu ea si sa ii spuna ca vrea sa se desparta de ea, iar tu ca prietena sa fii alaturi de el, dupa despartire.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pentru un sfat corect, invata sa scrii corect.Nu pari a fi in stare sa dai sfaturi cuiva, mai ales daca te exprimi asa cum scrii.

| sensualus a răspuns:

Sa se bucure de viata cu alte doritoarehappy

| NicollNikkyKv explică:

( Ca nu ii pasa ei** ) scuze greselile :p