| casian12 a întrebat:

imi place de o fata da nu stiu daca iei ii place de mine cum aflu spuneti-mi va rog

Răspuns Câştigător
| Monnyque a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi sa vorbesti cu ea. si nu te descuraja daca te refuza sau nu are aceleasi sentimente pentru tine...macar ai incercat si nu o sa regreti ca nu ai facut nimic in privinta asta.succes

5 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbesti cu ea. Ii faci cateva complimente, ii spui ca ti se pare draguta si o o intrebi ce parere area ea despre tine. Nu stiu daca e bine sa vorbesti cu prietenele ei, pentru ca de multe ori prietenele nu stiu daca ei ii place de cineva. De exemplu o prietena buna de-a mea nu are nici cea mai mica idee de cine imi place mie.

| Awesom a răspuns:

Prima chestie pe care trebuie s-o faci este sa vorbesti cu prietenele ei(asta daca le cunosti)si sa le intrebi ce parere are ea despre tine. Daca are o parere buna, perfect atunci o inviti la un suc la un whisky la o vodca la o apa.Roaga-te sa accepte.

| cosminpanait6 a răspuns:

Spune-i ce simti

| BounceOne a răspuns:

Sunt multe semne pe care multe fete le fac fara sa-si dea seama. Daca isi musca sau isi umezeste buzele cand vorbeste cu tine, e un semn ca vrea sa te sarute. Daca se uita direct in ochii tai pentru ceva mai mult timp, e interesata. Daca se uita o data la tine, apoi intoarce privirea, si din nou se uita la tine, inseamna ca i-a placut ce a vazut. Daca se apropie de tine, e atrasa. Daca zambeste doar cu gura, nu si cu ochii, e mai mult decat probabil ca doar incearca sa fie politicoasa. Dar daca-i poti vedea ambele randuri de dinti atunci cand zambeste, e cu adevarat bucuroasa sa fie cu tine. Daca se joaca cu varful firelor de par, e un semn clasic de flirt...Si mai sunt multe alte semnewinking...

| Nycolas_Cornel_1980 a răspuns:

Eo zic sa iti iei inima in dinti si sa ii spui derect ce simti daca ea te refuza nu te ruga ca milogu de ea bafta