| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat de care imi place si nu stiu daca i place de mine. Cum sa aflu?

Răspuns Câştigător
| pinkpanther2000 a răspuns:

Pai... poti sa iti pui o prietena sa l intrebe daca ii place de tinewinking

3 răspunsuri:
| Lykee a răspuns:

Pune-l la incercare cum ar fi sa-l intrebi daca vrea sa stea cu tine iar daca zice da e clar ca te place daca zice nu... Sau daca asta nu merge intreaba-l pur si simplu!

| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Il intrebi daca ii place de tine altfel nu ai cum sa stii ce gandeste el

| Cristina98A a răspuns:

Pai vezi si tu daca da vreun semn ca te place. Citeste-i in ochi. Vezi daca te priveste in timpul orelor. Surprinde-l in timp ce te priveste. Sau dai tu semne ca il placi si daca te place si el pe tine va reactiona. Bafta!