| Alin74 a întrebat:

Imi place de o fata din clasa a 2 a(suntem colegi din clasa 1, acum sunt in clasa a 5a). Ea stie ca o plac dar cand o intreb daca ea ma place zice ca se mai gandeste.
Cine ma poate ajuta sa o "cuceresc" primeste

Răspuns Câştigător
| KrissaPrincess a răspuns:

La unele fete le trebuie timp de gandire. Poti sa o impresionezi cum ar fi sa ii aduci o floare ( de ex: floarea ei preferata), de 1 Marie sa ii faci un caodu special si poti sa o surprinzi in multe feluri frumoase love struck. Dar ai grija.cadourile pe care ii le faci sa fie si pe placul ei. Sau o mai poti cuceri prin poezi romantice. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Pai daca se mai gandeste inseamna ca ai o sansa la inima ei.

| Cristinutzzzza a răspuns:

Pai sa-ti explicbig grin Fata te place 100% altfel zicea esti nebun cum sa te plac? doar suntem colegilaughing. insa ea tia raspuns inteligent se mai gandeste adica nu tea refuzat deci e sansa tabig grin Cel mai simplu ar fi sa incepi sa vb cu ea mai mult pe net, telefon prin clasa oriunde. sa incerci sa te bagi sub pielea ei sa vb cu ea despre tot felul de chesti indiferent de ce.important e sa comunikati! Dupa care poti sa o chemi la un suc.la o punga de seminte afara orice cu siguranta nu te va refuza! iar daca o va face continua sa insisti fata chiar te place! cand va veni momentul sa iesiti sarut-o si gata:X Fundabatting eyelashes

| sylarz a răspuns:

Ii zici asa : "ce faci pissy? hai sa te scot in parc da intai sa ti pun o punga in cap, ce fata ai laughing ti am spart dintii " laughing funda!

| Caaaaalin a răspuns:

Dui ma fetei niste flori si o dedicatie de dragoste! Asta sigur merge!

| GuruDex a răspuns:

Saruto si daca te lasa sa o saruti si a2-a oara te place e un mod sigur de a testa dar e si riscant!