| anonimgabriel a întrebat:

as vrea sa va intreb, plac o fata din clasa dar ea nu prea ii place sa vorbeasca cu mine, daca o ating zice sa o las, dar daca fac acest lucru alti colegi ii place, pe FB nu vrea sa vorbeasca si nu mai stiu ce sa fac sad. Multumesc pentru ca ati citit big grin.

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sa placi alta fata, e singura alternativa viabila.

| darrio2007 a răspuns:

E clar ca nu te place.Degeaba mai incerci sa te dai la ea.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te-ai uitat in oglinda?

| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, doar sa intelegi ca fata nu te place.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Tu ai manca o mancare care nu-ti place? daca nu inseamna ca intelegi

| WildDream a răspuns:

Nu mai face nimic, din contra, nu o mai baga in seama. Fata e clar ca nu te place, din contra, chiar o stresezi. Cauta alta fata ca aici nu ai nici o sansa de reusita.