| BeautiflulLove a întrebat:

Buna TPU... ce facetii? As vrea sa va pun o intrebare! Deci sunt cu un baiat dee aproape 2 luniii si il iubesc cu adevarat... El a facut varicela si nu a venit 10 zile la scoala. Mircurii acum cand vinee as vrea sa iii faco surpriza! As incerca sa il sarut pentru ca el e cam timd si chiar as incerca, Cum sa fac asta? Ce parere avetii? Alte idei vreau:Xva poooppp. fundita DE LA MINE AVETI PT CELE MAI TARII RAS:X

Răspuns Câştigător
| CristinaAlina a răspuns:

De ce nu intcerci sa-i iei un codou de insanatosire?
Eu stiu? Ceva gen un papitoi sau alceva ce sti ca-i place lui.
Poti sa "sari" in bratele lui si sa-l saruti si sa0i spui ca ti-a fost foarte dor de el si ca il iubesti foarte multwinking.
Sper ca te-am ajutat. Te pup si succes
Fundita?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| doarEu001 a răspuns:

Hmmm sa inteleg ca pana acum nu l-ai sarutat?thinking pai nu stiu, ai putea sa ii dai o imbratisare puternica si apoi ii dai drumul usor, te apropii de el si pam...il sarutihee hee

| NOsun a răspuns:

Un "te iubesc" spus din inima si un sarut sunt suficiente...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-e clar! am văzut ce răspunsuri ai primit! fi atentă,fată,ce te învăț eu:deci,in primul rând,primul lucru pe care trebuie să-l faci e să-i dai lui un scaun să se așeze; știu,varicela e aia cu vărsatu de vânt,n-are treabă cu varicele! ideea e alta; după ce-l vezi că să relaxează el un pic-așa,chemi repede doi colegi cu care te înțelegi tu mai bine,îi pui să-l țină bine,unu de gât și altu de brațe,apoi îl pupi,și-ai și fugit! că băiatu ăsta a stat, nu?, 10 zile în spital,fără tine,cu bunăciunile alea de asistente pe lângă el,plus că o mai fi,încă,sub influența medicamentelor! eu știu ce zic! n-am stat în spital,dar intr-o zi,mi-a trimis prietena mea un mess - "aș vrea să mă fac și eu asistentă! ce zici?",și mi-a dat un link,cu un filmuleț mai ciudat,în care erau niște fete d-alea-n alb,care tot se învârteau pe lîngă unul care numai bolnav nu prea părea! n-am apucat să vad prea mult,că mi s-a virusat,nu știu cum dracu,calculatoru, și nici acu nu mi-am reinstalat windows-u, de m-am făcut varză cu nervii! da" filmu era ciudat rău...

| BeautiflulLove explică (pentru anonim_4396):

Deciii mi-a placut tare tare mesaju tau si esti tare glumetz.mz pentru rasp dar nu vreau sa o fac de fata cu colegii mai bine o fac singura ca si o asistentalaughingdeci esti bestial de glumetz...lasa'mi si mie un mesaj cu varsta ta si id tau mai vb pa:*wave

| pcornelia18 a răspuns:

Pai eu asi spune sai dai si sarutul dar sa-i fac si o alta surbriza cu o pernita rosie pe care sa scrie I love you