| eueueueu62 a întrebat:

Sall TPU, ma atrag atat fetele cat si baietii in cantitati egale si as vrea sa sarut un baiat sau sa facem ceva impreuna dar el nu cred ca simte ceea ce simt eu asadar daca i-as spune ca vreau sa il sarut sau ceva de genul "auzi, ma lasi sa iti ating o parte a corpului" imi este teama ca va spune cuiva si ca toti vor crede ca sunt o persoana ciudata ce pot face sa imi obtin macar un sarut fara ca el sa spuna tuturor? va rog mult... fara raspunsuri la vrajeala

Răspuns Câştigător
| 4cidr41n a răspuns:

Indiferent daca esti fata sau baiat alegerea e grea. Cel mai bine ii spui ce simti, vezi daca simte la fel, daca da, bine, daca nu ramaneti prieteni. Daca mai spune altcuiva fara permisiunea ta atunci acea persoana nu mai este prieten si cel mai bine ar fi sa cauti pe altcineva.
In cele din urma nu lasa alte persoane sa iti decida viata cu tot ce trebuie sa simti, pentru cine sa simti. Fi tu insuti. Cui ii place bine, cui nu ii place sa fie sanatos.

5 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Daca baiatul nu e gay, ai sanse doar sa te faci de ras si sa te faci cunoscut prin scoala/cartier, drept homosexual. Cauta pe cineva ca tine, nu esti singurul, cunosc si eu o gramada de baieti in situatia ta. Nu trebuie sa te simti aiurea, dar ai grija cui si ce ii propui happy

| eueueueu62 explică (pentru Purec):

Mersi mult de raspuns voi tine cont de parerea ta mersi happy

| xanderblackx a răspuns:

Da in primul rand esti fata sau baiat? am o banuiala ca esti baiat, si ca "visul" tau se cam prabuseste. sanse ai doar in anumite "zone" ale tarii intr-o comunitate de genu' asta. sau ma rog, intereseaza-te si tu si vezi... waw

| darnme a răspuns:

Daca esti baiat, nu fa lucrul acesta pentru ca vei fi perceput ca fiind un ciudat gay. Cel mai bine ar fi sa cauti persoane ca si tine, ca sa fii singur atunci cand faci vreo "miscare" si sa nu fi judecat.

| RzVq a răspuns:

Ooo kk deci daca esti baiat e o chestie destul de ciudata si ai sanse destul de mici sa nu spuna dar daca esti fata e k mi se pare cv normal.
Imi poti spune daca esti fata sau baiat?