| catamafiotul a întrebat:

Sall tpu....ma baieti am si eu o intrebare pentru voi am o gagica in varsta de 17 ani sunt este virgina si sunt cu ea de 8 luni de zile nu i-am cerut niciodata sa isi inceapa viata sexuala pentru ca stiu ca nu este de acord cu asta si i-am cerut macar sa ma lase sa-i pun mana pe sani si pe fund si mi-a spus ca nu ma lasa ca o gadila etc...intrebarea mea pentru voi este cum o conving sa ma lase macar sa-i pun mana pe sani si pe fund?

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Cum spunea si cineva mai sus, nu trebuie sa o convingi.
Banuiesc ca aveti si voi momente de intimitate, cand sunteti singuri si va sarutati mai pasional. Atinge-o usor pe spate, solduri, picioare, iar cand atmosfera se mai incalzeste atinge-o si pe fund. In cazul in care se impotriveste, spune-i ca tu o iubesti si de aceea vrei sa o atingi. Pur si simplu simti nevoia de a face asta. Daca iti ia mana, arata-te rabdator cu ea si mai asteapta un timp, dupa care spune-i din nou ca simti nevoia sa o atingi. Nici fetele nu sunt de piatra, atunci cand iubesc. Dupa un timp va accepta si i se va parea normal.
Dupa ce incerci poti sa imi trimiti un mesaj cu reactia ei, daca mai doresti sfaturi.

22 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Fata nu te lasa pentru ca o excita, si se teme sa nu ajunga prea departe (adica sa faca si ce nu vrea).
Figura este ca, odata ce te va lasa sa faci asta, tu nu te vei satura cu atat, ca si pe tine te va starni, si fie ca realizezi sau nu, vei vrea mai mult de la ea. Si asa o sa ajungi la frustrari si de la frustrari la nemultumiri si certuri.
Citeste Cantarea cantarilor, zicea acolo intr-un loc 'sanii tai ca doua turnuri de aparare' sau ceva de genul asta, la ce s-a referit autorul?
Daca fata asta chiar vrea sa se tina virgina pana se marita, atunci face bine ca se tine asa de bine.

| EuCuTine a răspuns:

Nu trebuie sa o convingi trebuie sa o faci sa vrea. Ca sa faci asta trebuie sa o exciti ( excitatul nu se face doar in pat se face in orice moment poti sa exciti o fata si cand dansezi sau cand vb ) mergi cu ea in club si danseaza cu ea dar cat mai aproape sarutai buzele muscai incet buzele si dupa incet incet ii pui mana pe fun si vezi cum reactioneaza daca iti da mana o mai lasi o vreme ( 30 de min ) si cand crezi u cai momentul bun ii mai pui o data mana daca si de data asta iti da mana atunci ai 2 optiuni:
1. pleci incet si te prefaci ca esti suparat si daca te intreaba ce ai ii zici ca esti cu ea de 8 luni si ca pnm ai impresia ca nu te mai place si ca este distanta cu u si ca vezi u ce iti vine pe moment pnm...
2. dansezi si nu mai pui mana
Sper ca intelegi ca ce iti zic eu acum este un fel de fraereala si ca practic o pui in cusca cand aplici planul nr 1 ca nu prea mai are scapare ( are scapare asta daca chiar nu te mai vreau )

| catamafiotul explică (pentru EuCuTine):

Dar ea nu merge in cluburi...big grin

| serendipity8300 a răspuns:

Ai putea sa-i sugerezi ca-i apreciezi decizia de a nu face sex cu oricine, dar in acelasi timp vrei si tu sa simti ca e in totalitate a ta sau ceva de genul oricum da-i de inteled ca vrei asta din afectiune, iar ea nu mai e un copil si voi nu v-ati cunoscut ieri.

| catamafiotul explică (pentru serendipity8300):

Crede-ma ca i-am zis multe i-am explicat cum sta treaba dar ea,sad ma intreaba pe mine ca de ce vreau eu musai s-ai pun mana p sani si p fund, cu ce ma incalzeste pe mine asta

| catamafiotul explică (pentru serendipity8300):

Fac eu ce va gresit?

| SixOnTheBeach a răspuns (pentru catamafiotul):

Fata ta e ceva gresit! scuze

| catamafiotul explică (pentru SixOnTheBeach):

Adica?

Răspuns utilizator avertizat
| Elly7890 a răspuns:

Dar fata asta nu e dornica si ea sa simta si atingerea unui baiat ca doar nu e nimic rau in asta! incearca sa o convingi zicandu-i ca iti doresti foarte mult si e ceva normal la varsta voastra si intr-o relatie trebuie sa existe si astfel de atingeri sau mangaieri!

| catamafiotul explică (pentru Elly7890):

I-am zis asta de 8 luni de zile incerc s-ai zic ca este ceva normal sa ma lase suntem impreuna de 8 luni de zile totusi dar ea nu tot pe a ei o tine ca o gadila ca ii este rusine etc...i-am spus nu ai de ce sa iti fie rusine pentru ca sunt gagicasu daca eram doar un amic sau impreuna de cateva saptamani mai ziceam si eu dar asa...dar tot pe a ei o tinesad

| TruLeaLea a răspuns:

big grin nu trebuie sa ceri voie! Iti vine si pune mina! si la sex in felu asta poti sa ajungi...fa careva miscari sa o excite, dar sa nu inteleaga intentia ta.Vazind ca se simte bine se va mai pune pe ginduri.

| catamafiotul explică (pentru TruLeaLea):

Cred ca tu ai inteles gresit eu nu vreau sa ajung la sex cu eahappy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru catamafiotul):

Păi atunci ce vrei de la ea?

| catamafiotul explică (pentru CristiDinBucuresti):

Vreau sa ma lase ma s-ai pun mana p sani si p cur...

| AndreyG a răspuns (pentru catamafiotul):

Frate nu te supara dar dupa 8 luni sa nu te lase sa o atingi. si nu zic de sex. sa-i atingi corpul pur si simplu. Stii melu Maximilian - Sophie? Asculta-l si spune-mi ce crezi pe urma. tu o stii mai bine pe gagicata deci nu ma bag sa sar la concluzii dar pur si simplu iti ofer o varianta de privit, nu te supara.

| CeausuAlin1994 a răspuns:

Dai cadouri frate o muiere se da in vant dupe atentii si dupa aia o sa joace cum ii canti tu

Răspuns utilizator avertizat
| catamafiotul explică (pentru radumstain):

Nici nu vrea sa vb cu mine despre sex zice mereu gata inchide sub...

Răspuns utilizator avertizat
| ASDbahh a răspuns:

Cu fata ai nu prea ai sanse!