| AlexuuM a întrebat:

am si eu o mica nelamurire, am o iubita (nu conteaza varsta) si acum ceva timp i-am spus ca daca este de acord sa incepem viata sexuala, ea mi-a zis ca nu. insa ma lasa sa-i bag mana la sani (sub bluza/tricou/sutien) si pe fund (sub chiloti). ce inseamna asta?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că îi place să fie excitată, dar nu și pătrunsă.

| Necunoscut112 a răspuns:

Înseamnă că e de acord să o mângâi, dar nu vrea să faceţi sex.

| kandaraki a răspuns:

Inseamna ca ii place sa o managai dar nu sa eu si bagi inauntru, nimic mai mult!

| MateiT a răspuns:

Inseamna ca te lasa da ii atingi fundul si sanii

| oykoj98 a răspuns:

Înseamnă ca vrea sa facă sa fie excitata si sa te excite pe tinde dar poate ii e frica sa nu isi piardă virginitatea, daca deja a pierdut-o probabil te lăsa sa o atingi ca sa nu o părăsești si nu te lasa sa o... pentru ca ii e frica ca după o vei pârâșii cum poate au facut-o alții așa ca nu vrea sa fie raniță din nou. Ea probabil vrea o relatie serioasa si ii este frica ca tu doar sex vrei. Nu insista pe acest subiect si las-o pe ea sa zică când e gata, tu fa-i pe plac in alte feluri. Arata-i ca o placi si fara sa faceți sex

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns:

Deja ati inceput intr-un fel sau altul viata sexuala, daca vrea sa ramana virgina faceti petting

| Mark2012012 a răspuns:

In viata, nu trebuie sa ai asteptari, pentru ca o sa fi dezamagit.(a). Nici tu, si nici partenerul tau nu ar trebui sa puna presiuni, niciunul asupra celuilalt. Lucrurile sunt asa cum sunt. Niciodata nu o sa stii dinainte ce se va intampla in viata ta. Traieste in prezent.

| Andreexx0 a răspuns:

Probabil ii este frica sa isi inceapa viata sexuala, dar si-o doreste